M.c. | Zawodnik |
---|---|
1 | Ebdrup Malthe ROYAL DANISH YACHTCLUB |
2 | Lindstrm Lukas RSS |
3 | Lindbom Calle LDSS |
4 | Barth Anna MSC |
5 | Mohr Mic PWV |
6 | Schlter Cosima BERLINER YACHT CLUB |
7 | Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
8 | Klara Sobczak CHKŻ Chojnice |
9 | Westerlind Theo KKKK |
10 | Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia |
11 | Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów |
12 | |
13 | Lagerberg Calle KSSS |
14 | Brenton Melker KSSS |
15 | Berthet Markus August KNS |
16 | Ilgenstein Caspar MHLENBERGER SEGEL-CLUB |
17 | Pola Dzik YKP Gdynia |
18 | Wolff Helena NRV/KDY |
19 | Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice |
20 | Louisa Mller BYC |
21 | Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice |
22 | Maxime Thommen YKP GDYNIA |
23 | Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa |
24 | Bjoerk Victor LDSS |
25 | Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia |
26 | Bjrsson Malcolm LESS |
27 | Gracjan Grzech YKP Gdynia |
28 | Filip Fajfer KŻ Horn Kraków |
29 | Luca Jost WYC-NAUTIVELA TEAM GERMANY |
30 | Krause Carl RSC 92 |
31 | Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk |
32 | Forslund Emil NESODDEN SEILFORENING |
33 | Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów |
34 | Gustaw Micinski YKP Gdynia |
35 | Alexander Ponto OPTI CWM Gdynia |
36 | Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
37 | Maciej Panaś YKP Gdynia |
38 | Lanzinger Hannah WASSERSPORTVEREIN FRAUENINSEL E.V. |
39 | Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia |
40 | Hallin Christoffer LDSS |
41 | Maciej Ilinski YKP Gdynia |
42 | Porthun Jakob SSV VON 1894 |
43 | Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA |
44 | Ill Niklas YLB |
45 | Wolfgang Emil HJBK |
46 | Norln Erik KSSS |
47 | Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
48 | Leon Jost WYC |
49 | Rabe Max SSV ROSTOCK |
50 | Rijer Jonatan LDSS |
51 | Forssn Lova KSSS |
52 | Jonas Mager MSC MUEHLENBERGER SEGELCLUB |
53 | Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów |
54 | Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo |
55 | Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck |
56 | Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA |
57 | Paula Schuetze BERLINER YACHT CLU |
58 | hrnell Jennifer LESS |
59 | Granath Simon KSSS |
60 | Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa |
61 | Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA |
62 | Pietrzak Jakub OPTI CWM GDYNIA |
63 | Norln Albert KSSS |
64 | Bisewski Marcel YKP GDYNIA |
65 | Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice |
66 | Hugo Liljegren KSSS |
67 | Gaskell-Brown Hanna R JOLLE KLUBB |
68 | Ludwik Grzelak WTW Warszawa |
69 | Barsne Hannibal SSP |
70 | Berthold Bo PWV |
71 | Bajorat Bina RSC92 |
72 | Bengtsson Johan BKSS |
73 | Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
74 | Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice |
75 | Henriksson Filippa RSS |
76 | Llado Krensler Jonathan RSS |
77 | Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
78 | Steuerer Frederik AUGSBURGER SEGLER CLUB |
79 | Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów |
80 | Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa |
81 | Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo |
82 | Tytus Czajkowski MKZ ARKA Gdynia |
83 | Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
84 | Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia |
85 | Ljungdahl Melker KSSS |
86 | Peters Henrik MHLENBERGER SEGEL-CLUB |
87 | Theiner Reamonn SEGELVEREIN SCHWANENHALBINSEL |
88 | Krsika Michal YC CERE |
89 | Anna Januszewska YK Stal Gdynia |
90 | Barbara Mindak LKS Charzykowy |
91 | Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów |
92 | Klboe Mia DRBAKSUND SEILFORENING |
93 | Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk |
94 | Von Lepel Johanna BERLINER YACHT-CLUB |
95 | Rutkowska Paulina YKP GDYNIA |
96 | Szymon Oleksiuk WTW Warszawa |
97 | Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn |
98 | Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława |
99 | Keim Finja SVS |
100 | Karolina Gała WTW Warszawa |
101 | Dmochowska Janina MK ARKA GDYNIA |
102 | Emmer Johann NAUTIVELA TEAM GERMANY / VSAW |
103 | Bengtsson Erik BKSS |
104 | Gustaw Ostojewski KS ZATOKA Puck |
105 | Bergelin Alice LERSS |
106 | Balkfors Julius SKANRS BTKLUBB |
107 | Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa |
108 | Meier Michael DUYC |
109 | Severin Gericke YCAT |
110 | Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
111 | Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa |
112 | Zuzanna Dominikowska KSW Baltic |
113 | Krsika Luk YC CERE |
114 | Blschke Alina Marieke |
115 | Jacob Schcke POTSDAMER SEGLERVEREIN E.V. |
116 | Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
117 | Enjin Wilhelm LOMMABUKTENS SEGLARKLUBB |
118 | Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów |
119 | Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg |
120 | Rek Adam ESKY YACHT KLUB |
121 | Gustaw Kwiek WTW Warszawa |
122 | Brorsson Felix SSP |
123 | Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg |
124 | Marceli Mierzwicki YKP Gdynia |
125 | Schmidt Pola OPTI CWM GDYNIA |
126 | Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
127 | berg Svante KNSS |
128 | Hrd Felix KKKK |
129 | Fure Cornelia ROYAL NORWEGIAN YACHT CLUB |
130 | Werton Julia LDSS |
131 | Suchocka Maria MK ARKA GDYNIA |
132 | Reski Iwo YKP GDYNIA |
133 | Hannes Braune SC MRKISCHER ADLER E.V. |
134 | Jakob Gauger BERLINER YACHT-CLUB |
135 | Jarudd Claes KSSS |
136 | Schwanebeck Theodor RSVM |
137 | Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa |
138 | Kraus Tobias YC KLADNO |
139 | Ilnicki Maciej CHK CHOJNICE |
140 | Buchler David BERLINER YACHT-CLUB |
141 | Patryk Furmanek SSW MOS Iława |
142 | Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków |
143 | Hanna Burdziej KSW Baltic |
144 | Sundstrm Ludvig LDSS |
145 | Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia |
146 | Mahnke Emma RSVM |
147 | Michalak Miosz YKP GDYNIA |
148 | Haljrbrandt Filip LJS |
149 | --- |
150 | Paul Porthun MHLENBERGER SEGELCLUB |
151 | Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk |
152 | Antoni Nazimek JKW Poznań |
153 | Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa |
154 | Jaroszek Micha KSW BALTIC DZIWNW |
155 | Czerniawska Zofia YK STAL GDYNIA |
156 | Zvereva Liza SAILING CLUB KOENIGSBERG |
157 | Szczukowski Jeremi CHK CHOJNICE |
158 | Steinwandt Max MSC |
159 | Gabriela Zawal ŻMKS Poznań |
160 | Jan Witkowiak JKW Poznań |
161 | Jakub Dąbek SSW MOS Iława |
162 | Biedalak Micha JKW POZNA |
163 | Widestam Cornelia KKKK |
164 | Sukow Jerzy YKP GDYNIA |
165 | Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA |
166 | Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia |
167 | Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO |
168 | Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk |
169 | obaczewski Hubert YKP GDYNIA |
170 | White Carl KKKK |
171 | Amelie Schmid WVF |
172 | Bazyli Mikoaj KSW BALTIC DZIWNW |
173 | Iga Wielczyk SSW MOS Iława |
174 | Szczepan Damasiewicz JKW Poznań |
175 | Wysocki Tymoteusz OLSZTYSKI KLUB EGLARSKI |
176 | Jarosiewicz Filip OPTI CWM GDYNIA |
177 | Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa |
178 | Marketa Kaliov |
179 | Wojda Stanisaw JKW POZNA |
180 | Paweł Gerłachowski YKP Gdynia |
181 | indelka Ondej MYK |
182 | Haabaty Wiktoria MK OPTI |
183 | Eskilstorp Erik KKKK |
184 | Herman Bruno WTW WARSZAWA |
185 | Hannes Schuetze BERLINER YACHT CLUB |
186 | Richert Marta MK ARKA GDYNIA |
187 | Eleonora Rpke |
188 | Leon Gniadek KŻ Horn Kraków |
189 | Stemplewski Kamil MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO |
190 | Zetterstrm Max BOSS |
191 | Srensen Willy Bo MHLENBERGER SEGEL-CLUB |
192 | Figel Magorzata OPTI CWM GDYNIA |
193 | Vincenzo Reuter MYC MNCHNER YACHT CLUB |
194 | Jureka imon CZECH YACHT KLUB |
195 | --- |
196 | Shalnewa Katerina UKS PIONERSKIY |
197 | Bogun Janis Birger SSH E.V. |
198 | Radojewski Stanisaw JKW POZNAN |
199 | Tlapk Vojtch YACHT CLUB SK TT |
200 | Wielczyk Oskar SSW MOS IAWA |
201 | Martinsson Hanna LTS |
202 | Bruski Krzysztof OPTI CWM GDYNIA |
203 | Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn |
204 | Kwiek Maja WTW WARSZAWA |
205 | Gsiorowski Mateusz YK STAL GDYNIA |
206 | Kamalov Igor UKS PIONERSKIY |
207 | Borkowski Wiktor AZS POZNA |
208 | Oleszczyk Filip UKS BARNIM GOLENIW |
209 | Elsa Katharina Erichsen SCHWERINER SEGLER-VEREIN VON 1894 E.V. |
210 | Kacper Bąk KŻ Horn Kraków |
211 | Piesiewicz Jakub KS AZS AWFIS GDASK |
212 | Mikhalev Ivan UKS PIONERSKIY |
213 | Marcel Woletek Nauticus Yacht Club Olsztyn |
214 | Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań |
215 | Jaro Adam MYK |
216 | Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg |
217 | Szklarz Micha KS DOBRA MARINA |
218 | Kacper Korcz ŻMKS Poznań |
219 | Grzesiek Micha MKS POZNA |
220 | Borowiak Jan KS DOBRA MARINA |
221 | Szczepankowski Marek UKS BARNIM GOLENIW |
222 | Sawicki Oskar UKS BARNIM GOLENIW |
223 | Gajdziska Karolina AZS POZNA |
224 | Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów |
225 | Kuera Matj TJ LANKROUN - YACHT CLUB |
226 | Kocida Fabian OPTI CWM GDYNIA |
227 | Oowiak Zuzanna YKP GDYNIA |
228 | Tutkowska Alicja YK STAL GDYNIA |
229 | Lipiski Antoni LKS CHARZYKOWY |
230 | Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń |
231 | Klinicki Jan SSW MOS IAWA |
232 | Rossa Szymon MKS POZNA |
233 | Bobrowska Aleksandra UKS BARNIM GOLENIW |
234 | Pinosova Kristyna JACH KLUB PROSTEJOV |
235 | Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań |
236 | Marciniak Hugo JKW POZNA |
237 | Hovlind Emil LJS |
238 | Skawiski Ps. Kornik Micha WTW WARSZAWA |
239 | Fenger Charlotte EISENBAHNER-SEGEL-VEREIN KIRCHMSER 1928 E.V. |
240 | Hardner Simon KKKK |
241 | Rais Michal YACHT CLUB SK TT |
242 | Marciniak Jakub KSW BALTIC DZIWNW |
243 | Macugowski Jan K VI-KING CZUCHW |
244 | Barsne Hector SSP |
245 | Wieland Axel KSSS |
246 | Forslund Philip NESODDEN SEILFORENING |
247 | Hermina Schmidtchen SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V. |
248 | Julian Podwalski SSW MOS Iława |
249 | Cwojdziski Adam MKS POZNA |
250 | Majdosz Adrian UKS BARNIM GOLENIW |
251 | Zuzanna Zielińska YKP Gdynia |
252 | Till Fiedler SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V. |
253 | Bury Aleksander UKS BRYG WROCAW |
254 | Cymerman Maciej UKS BARNIM GOLENIW |
255 | Paigerov Vanda YACHT CLUB CERE |
256 | Dmuchowski Roch SSW MOS IAWA |
257 | Hovlind Hugo LJS |
258 | Adamw Hubert KS DOBRA MARINA |
259 | Hanna Wiszniowska JKW Poznań |
260 | Wietek Olga YK STAL GDYNIA |
261 | Staniewicz Marcin JACHT KLUB KOSZALIN |
262 | Michalewska Alicja SSW MOS IAWA |
263 | Grski Rafa KS AZS AWFIS GDASK |
264 | Borucka Aleksandra AZS POZNA |
265 | Hartig Bartolomj YACHT CLUB DOKSY |
266 | Baudin Alexander SWEDISH ROYAL YACHT CLUB |
267 | Cituk Lena MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO |
268 | Kornalevskiy Artem UKS PIONERSKIY |
269 | Amelin Vladimir SAILING CLUB KOENIGSBERG |
270 | Kluczka Mateusz OPTI CWM GDYNIA |
271 | Kacper Młodzianowski AZS Poznań |
272 | Chiniewicz Patrycja M.U.K.. BATYK MIELNO |
273 | Maria Prus-Głowacka AZS Poznań |
274 | Karbownik Kacper MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO |
275 | Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia |
276 | Chojnowska Natalia SSW MOS IAWA |
277 | Urba Nikolas UKS BARNIM GOLENIW |
278 | Antoni Sopata AZS Poznań |
279 | Kosowski Piotr OPTI CWM GDYNIA |
280 | Janiak Szymon OPTI CWM GDYNIA |
281 | Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg |
282 | Klma Ondej YACHT CLUB DOKSY |
283 | Sokoowski Dobromir JKW POZNA |
284 | Kuzmin Stepan SAILING CLUB KOENIGSBERG |
285 | Samek Miosz KSC SZCZECIN |
286 | Stefan Marciniak AZS POZNAŃ |
287 | Kosowski Aleksander OPTI CWM GDYNIA |
288 | Trafalski Micha YK STAL GDYNIA |
289 | Parfenov Sergei UKS PIONERSKIY |
290 | Malaya Lera SAILING CLUB KOENIGSBERG |
291 | Hrymajo Mateusz KSC SZCZECIN |
292 | Koliski Pawe LKS CHARZYKOWY |
293 | Gregory Soltau BERLINER YACHTCLUB |
294 | Grylewicz Hubert M.U.K.. |
295 | Przybyek Alicja AZS POZNA |
296 | Koza Inka M.U.K.. |
297 | Lunia Bartosz KSC SZCZECIN |
298 | Kaska Kajetan KSC SZCZECIN |
299 | Szyliska Wanda KSC SZCZECIN |
300 | Podgrny Jakub KSC SZCZECIN |
301 | Rojek Ignacy KS AZS AWFIS GDASK |